اجرای طرح کاهش طلاق در شهرستان دشتی

[ad_1]

به گزارش ترنم دشتی اکبر سلیمانی مسئول فرهنگی اجتماعی سپاه امام رضا(ع) شهرستان دشتی در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: متاسفانه در جامعه امروز ما طلاق و جدایی زن و شوهر ها رو به افزایش است و حتی در برخی از کشور های صنعتی این میزان به 50 درصد هم می رسد که این مقدار قابل تامل می باشد.


وی گفت: باید با بررسی فنی زمینه های ایجاد طلاق در جامعه احتمال این بحران وحشتناک را کاهش داد و برای این کار باید راه های منطقی این کار بررسی گردد.


سلیمانی اضافه کرد: طرح کاهش طلاق در شهرستان دشتی با همکاری فرهنگی اجتماعی سپاه امام رضا(ع) شهرستان دشتی و ادارات فرهنگی شهرستان با رویکرد بررسی فنی راه های کاهش طلاق  و کاهش نرخ آن در شهرستان و افزایش امید به زندگی انجام می گیرد.


وی تاکید کرد: برای کاهش نرخ طلاق در شهرستان دشتی در طرح کاهش طلاق ایجاد فضای مناسب و بستر ایدآل و استفاده از نظرات کارشناسان و خبرگان فرهنگی در این طرح استفاده شده است.


سلیمانی تصریح کرد: در طرح کاهش طلاق با معرفی الگوی های جذاب ارزشی به جوانانی در حال طلاق و غنی سازی فرهنگی خلا زندگی آنان ، آنها را نسبت به پدیده شوم طلاق آگاه سازی می کنیم.


وی بیان داشت: این طرح در قالب یک فرایند 5 ساله با هدف تشویق جوانان به زندگی با دوام و کاهش روز افزون نرخ طلاق در شهرستان دشتی و با همکاری کلیه نهاد های شهرستان دشتی انجام می گیرد.


انتهای پیام/

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *