تولد نوزاد بر فراز آسمان و در بالگرد اورژانس هوایی لرستان +تصویر

[ad_1]

به گزارش دلفان امروز؛ عصر دیروز دوشنبه پانزدهم خردادماه طی تماس تلفنی بامرکز اورژانس الیگودرز جهت نیاز مبرم مادر باردار در منطقه سخت گذر وفاقد دسترسی راه زمینی ” پرچل ” الیگودرز ،بالگرد اورژانس هوایی الیگودرز در نود و چهارمین عملیات خود به پرواز درآمد.

ولی در حین انتقال این مادر باردار به بیمارستان با تلاش پرسنل وتکنسین های پایگاه هوایی نوزاد برفراز آسمان وداخل بالگرد به دنیا آمد و بالگرد اورژانس هوایی الیگودرز نیز مادر و نوزاد را به بیمارستان شهید ولیان منتقل نمود.

 

تولد نوزاد در بالگرد الیگودرز،عکس،تصویر،اورژانس هوایی الیگودرز

تولد نوزاد در بالگرد الیگودرز،عکس،تصویر،اورژانس هوایی الیگودرز

 همچنین روز گذشته در طی تماس تلفنی در ساعت ۶ صبح با مرکز اورژانس الیگودرز مبنی بر اینکه یک مادر باردار در منطقه “ریواسگون ” شهرستان  نیاز به خدمات درمانی دارد.

 

تیم اورژانس پایگاه ۱۱۵ بزنوید از ساعت ۴ صبح در این منطقه حضور داشته اند ولی بدلیل وضعیت اورژانسی بیمار  نیاز به امداد رسانی تیم اورژانس هوایی الیگودرز بود.

بالگرد ادلیگودرز،اورژانس هوایی الیگودرز،عکس،تصویر

بالگرد اورژانس هوایی الیگودرز در نود و سومین ماموریت خود به منطقه اعزام شد وبلافاصله زایمان توسط پرسنل اورژانس پایگاه بزنوید ، مامای درمانگاه بزنوید و پرسنل اورژانس هوایی صورت گرفت.

بالگرد ادلیگودرز،اورژانس هوایی الیگودرز،عکس،تصویر

این مادر باردار به همراه فرزندش پس از اقدامات اولیه درمانی توسط بالگرد اورژانس به بیمارستان شهید ولیان منتقل شدند و هم اکنون طی گزارش در بخش زایشگاه بیمارستان امام جعفر صادق(ع) بستری بوده و حال مادر و فرزند در سطح مطلوبی قرار دارد.

پرسنل پروازی: نصرالهی پناه ، شجاعی ، تکنسین :فریبرز آزادی، سجاد آقایی

پرسنل پایگاه بزنوید: فریدون سلیمانی و خانم شیری (ماما)

منبع:هیجار

انتهای پیام/

[ad_2]

لینک منبع

دسته‌هادسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *