خدمت به خانواده شهدا و جانبازان مایه فخر و مباهات است

[ad_1]

به گزارش ترنم دشتی مهدی مرکبی مشاور رئیس و مسئول هماهنگی امور ایثارگران دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در دیدار با خانواده آزاده ی جانباز محمد تابش کردارزاده گفت: هدف از این دیدار بزرگداشت یاد و خاطره‌ی ایثارگری‌های عزیزانمان در دوران دفاع مقدس است و باید با اینگونه فعالیت های فرهنگی انگیزه خود را در این زمینه تقویت کنیم.


وی افزود: دیدار با خانواده‌های شهدا، ایثارگران و آزادگان که از سرمایه‌های اصلی نظام انقلاب اسلامی هستند، با عنایت ویژه‌ای که رئیس دانشگاه به این قشر عزیز دارند، به‌صورت مستمر با ایثارگران گرامی و خانواده محترم آنان صورت می‌پذیرد.


دبیر مشارکت‌های اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر نیز در این دیدارها با تأکید بر تکریم و تجلیل از خانواده معظم ایثارگران گفت: آسایش و آرامشی که در جامعه حکم فرماست، مدیون همین فداکاری و ایثارگری‌های خانواده معظم شهیدان، جانبازان، ایثارگران، رزمندگان و آزادگان است که پاداش آنان نزد خدا محفوظ خواهد بود.


آزاده و جانباز و بازنشسته شبکه بهداشت و درمان کنگان نیز در این دیدار گفت: ما چشم‌داشتی به حل مشکلات جسمانی خود توسط دیگران نداریم چراکه ما ایثارگران و آزادگان باخدا معامله کرده‌ایم و طرف معامله جانبازان اشخاص نیستند.


محمد تابش کردار زاده افزود: این دیدارها سبب دلگرمی ایثارگران است و این جلسات و بازدیدها به‌گونه‌ای در جامعه نمود پیدا می‌کند که ایثار و ایثارگری در جامعه اسلامی ما ارزشمند و موردتوجه جامعه و مسئولین واقع می‌شود.


گفتنی است محمد تابش کردار زاده از ایثارگران و آزاده 8 سال دفاع مقدس، بازنشسته شبکه بهداشت و درمان می‌باشد.


انتهای پیام/

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *