دعوت جمعی از نهادها،سازمان ها و ادرات شهرستان دلفان از مردم برای شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس

[ad_1]

به گزارش دلفان امروز؛ جمعی از نهادها،سازمان ها و ادرات شهرستان دلفان در بیانیه ها و اطلاعیه های جداگانه ای ضمن گرامیداشت روز جهانی قدس، مردم را به حضور در این راهپیمایی دعوت کردند.

 

 

http://zarnanews.avaxblog.com/wp-content/uploads/sites/282/2017/07/دعوت-جمعی-از-نهادها،سازمان-ها-و-ادرات-شهرستان-دلفان-از-مردم-برای-شرکت-در-راهپیمایی-روز-جهانی-قدس.JPG

 

امام جمعه شهرستان دلفان

 

حجت الاسلام سید جعفر هاشمی نژاد، امام جمعه دلفان،  درجلسه برنامه ریزی راهپیمایی روز قدس، گفت: روز جهانی قدس یادگار گرانقدر بنیانگذار انقلاب اسلامی ایران در توجه دادن امت اسلامی به مهمترین مسئله دنیای اسلام است.

 

وی افزود: در ابتدای پیروزی انقلاب، حضرت امام (ره) با دو اقدام شاخص که نشان دهنده نوع نگاه امام (ره) به عنوان معمار و رهبر انقلاب اسلامی بود، جهت گیری نظام اسلامی را در موضوع فلسطین روشن کردند.

 

حجت الاسلام هاشمی نژاد، عنوان کرد: نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به عنوان روز جهانی قدس و تاسیس سفارت فلسطین در ایران و بازگشایی آن از جمله این جهت گیری های امام خمینی (ره) و انقلاب اسلامی ایران بود.

 

وی خاطرنشان کرد: با این تدبیر امام خمینی (ره) افکار عمومی جهان متوجه ملت مظلوم فلسطین و جنایت های صهیونیست ها شد.

 

امام جمعه دلفان، ابراز کرد: امروز به برکت انقلاب اسلامی و روشنگری نظام مقدس جمهوری اسلامی، رژیم صهیونیستی در سراشیبی سقوط قرار گرفته است.

وی ادامه داد: رژیم اشغالگر قدس هر سال از ماهها قبل از روز قدس برای کنترل فلسطینیان برنامه ریزی می کند.

 

حجت الاسلام هاشمی نژاد، با اشاره به سیاست های عربستان سعودی در منطقه، افزود: سعودی ها با حمایت از صهیونیست ها و ایجاد گروه های تکفیری و تروریستی چهره منفور خود را به نمایش گذاشته اند.

 

امام جمعه دلفان، با اشاره به اهمیت حضور پرشور مردم در راهپیمایی روز قدس، اذعان داشت: امید می رود مردم مسلمان ایران و جهان با شرکت گسترده در راهپیمایی روز جهانی قدس بار دیگر دفاع خود را از مردم مظلوم فلسطین اعلام کنند.

 

 

فرمانده سپاه شهرستان دلفان

سرهنگ علی دالوند  در آستانه روز جهانی قدس با دعوت از مردم برای حضور پرشور در راهپیمایی  روز فریاد امت اسلام بر علیه اسرائیل،  اظهار داشت: نفوذ گفتمان انقلاب اسلامی مبتی بر دفاع از مظلوم و تاختن بر ظالم، ظهور مکتب مقاومت در منطقه را رقم زده است و امروز شاهد تنگ شدن عرصه بر رژیم نامشروع اسرائیل در منطقه هستیم.

وی با اشاره به فرمایش معمار کبیر انقلاب مبنی بر اینکه فلسطین پاره تن است، افزود: روز جهانی قدس روز نمایش اراده و ظرفیت امت اسلامی در مصاف با راهبردها و سیاستهای جنایت آمیزآمریکا، رژیم صهیونیستی و هم پیمانان منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای آنان علیه جهان اسلام است.

 

فرمانده سپاه ناحیه دلفان تصریح کرد: سرشاخه تمام جنایات در جهان صهیونیست است و حتی آمریکا توسط صهیونیست‌ها اداره می‌شود لذا به همین خاطر امام راحل فرمودند که بایستی از صفحه روزگار حذف شود.

 

سرهنگ دالوند گفت: مردم فلسطین سال‌هاست که زیر چکمه‌های جنایتکاران صهیونیست له می‌شوند و ما بایستی به حکم مسلمانی از آنان و تمام مظلومان عالم دفاع کنیم و حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس کمترین کاری است که در حق مردم مظلوم و ضعیف فلسطین انجام می دهیم  و مردم مظلوم فلسطین با مشاهده حضور پرشور در راهپیمایی روز قدس به آینده رهایی بخش امیدوار می‌شوند.

 

فرمانده سپاه ناحیه دلفان عنوان کرد: روز قدس روز فریاد امت اسلام علیه جاهلیت مدرن و کودک کشی از غزه تا یمن و اعلام پایبندی ملت ایران به آرمان‌های بلند انقلاب اسلامی است و امروز که رژیم صهیونیستی و آل‌سعود کودک کش جنایات خود را زیر سایه حمایت‌های شیطان بزرگ صورت می‌دهند فریاد مرگ بر آمریکا شعار همیشگی و محوری روز قدس است.

 

وی ضمن دعوت از اقشارمختلف مردم مجاهد و انقلابی برای حضور گسترده و پرشور در مراسم راهپیمایی سراسری روزقدس تاکید کرد: مردم ایران در روز قدس عظمت، اقتدار و عزت امت اسلامی را در مقابل نظام سلطه  و استکبار جهانی به سرکردگی آمریکای جنایتکار و اسرائیل غاصب به نمایش می‌گذارند.

 

فرمانده سپاه ناحیه دلفان همچنین از بسیجیان و پاسداران ،مردم مومن، روزه‌دار و همیشه در صحنه استان البرز خواست که با حضور گسترده خود در راهپیمایی روز قدس ضمن تجدید میثاق با آرمان‌های امام راحل فریاد آزادی و رهایی بیت المقدس به عنوان اولین قبله مسلمین جهان را فریاد زده و برگ زرین دیگری در تاریخچه درخشان ایران کوچک رقم بزنند.

http://zarnanews.avaxblog.com/wp-content/uploads/sites/282/2017/07/1500624446_194_دعوت-جمعی-از-نهادها،سازمان-ها-و-ادرات-شهرستان-دلفان-از-مردم-برای-شرکت-در-راهپیمایی-روز-جهانی-قدس.jpg

فرماندار دلفان

جعفر طولابی فرماندار دلفان در نشست برنامه ریزی راهپیمایی روز جهانی قدس شهرستان دلفان، اظهار کرد: روز جهانی قدس، حاصل اندیشه الهی امام خمینی (ره) در جهت حمایت ازمظلومان است.

وی با بیان اینکه راهپیمایی روز جهانی قدس، نمایش اتحاد و وحدت مسلمانان است، افزود: روز جهانی قدسف روز وحدت و همدلی مسلمانان در حمایت از مظلومان است.

طولابی، اظهار داشت: همچنین راهپیمایی روز قدس نمایش توان مسلمانان در برابر ظالمان است و حمایت قاطع از مظلومان فلسطین است.

وی تصریح کرد: درجمعه آخر ماه مبارک رمضان،  ملت های مسلمان با حضور گسترده و پرشور خود در راهیپمایی، دفاع قاطعانه خود رااز مظلومان فلسطین اعلام کردن و انزجار از صهیونیت ها و حامیان آنان را به نمایش می گذارند.

طولابی، با اعلام آمادگی دستگاه های اجرایی این شهرستان جهت حضور پرشور درمراسم راهپیمایی روز قدس، بیان کرد: حضور پرشور و گسترده مردم در این راهپیمایی لبیک به آرمان های انقلاب اسلامی، امام خمینی (رحمت الله علیه) و رهبرمعظم انقلاب است.

این مقام مسئول، بیان کرد: تمام برنامه ریزی های لازم جهت برپایی باشکوه راهپیمایی روز جهانی قدس در این شهرستان فراهم شده است.

گفتنی است، دراین جلسه اعلام شد راهپیمایی روز جهانی قدس این شهرستان راس ساعت 11:30 از میدان بعثت تا مصلی نماز جمعه برگزار برگزار شود.

 

بسم الله الرحمن الرحیم

 

سبحان الذی اسری بعبده لیلا من المسجد الحرام إلی المسجد الأقصی الذی بارکنا حوله لنریه من آیاتنا إنه هو السمیع البصیر» اسراء/1  روز قدس روز مقابله مستضعفین با مستکبرین و روز اسلام است.  امام خمینی (ره)

امروز مسأله فلسطین، شاخص میان پایبندى به اصول انسانى و ضدّیت با اصول انسانى است. امام خامنه ای (مدّ ظلّه العالی)

روز قدس روز تجلّی اراده جهانی و مردمی برای احقاق حق مردم مظلوم فلسطین است. تجلی دست توانای خداست که توسط ملت های هوشیار و آگاه بار دیگر پایه های کاخ ظلم را به لرزه درخواهد آورد. روز قدس، روز رژه سپاهیان اسلام در برابر چشمان حیرت زده مستکبرین جهان، روز نمایش اتحاد و همبستگی جهان اسلام در مقابل نمادهای کفر و استکبار دوران معاصر و روز برائت از استکبار و اعلام نفرت عمومی ملل مسلمان و همه آزادگان جهان از رژیم تروریست و اشغالگر قدس و حامی او یعنی شیطان بزرگ آمریکای جنایتکار است.

 

ما نوجوانان و جوانان بسیج دانش آموزی شهرستان دلفان می دانیم که: روز قدس نشانه دلبستگی « امام و انقلاب و ملت ایران » به قدس شریف است. خشم مستکبران و صهیونیست های خبیث از این اقدام ملت ایران در زنده نگه داشتن نام و یاد فلسطین برکسی پوشیده نیست و رویای توهم گون اسرائیل غاصب مبنی بر ایجاد اسرائیل بزرگ از نیل تا فرات به حفره عمیق و تاریکی مبدل شده است که در آینده نزدیک، گور اسرائیل خواهد شد.

ابتكار معمار كبير انقلاب اسلامي در پديد آوردن روز جهاني قدس، عرصه ای برای نمايش قدرت امت اسلامی در حمايت از ملت مظلوم فلسطين و اعلام برائت از جبهه استكبار و رژيم اشغالگر و غاصب صهيونيستی، امروز منجر به ابراز وجود و احساس اقتدار ملت های حق طلب و آزادی خواه در مقابل قدرت هاي استكباری و استعمارگر در اقصي نقاط عالم شده است.

ترديدی نيست، امواج بيداری اسلامي در منطقه و خيزش های ضد سرمايه داری در غرب و شكل گيری جبهه مقتدر مقاومت اسلامی و ضدصهيونيستی كه از رهگذر تحميل شكست های خفت بار در جنگ های 33 روزه و 22روزه، 51روز و … به ماشين جنگي صهيونيست ها توسط حزب ا… لبنان و مقاومت فلسطين حاصل شده است، خود را مديون آثار و بركات “روز جهاني قدس” مي دانند.

قشر آینده ساز جامعه یعنی نوجوانان و جوانان دانش آموز، جمعه آخر رمضان را حتی در گرمای تابستان به خیابان ها آمده و مشتان گره کرده خود را بر دهان رژیم صهیونیست می کوبد تا ترس و لرز بر اندام این رژیم کودک‌کش اندازد. مردم با حضور پرشورتر از سال های گذشته نشان می دهند که جنایت های آمریکایی ها بعنوان فرزندان نامشروع اسرائیل از حمله و تجاوز به کشورهای مسلمان و غیر مسلمان گرفته تا پشتیبانی و حمایت از گروه های تروریستی مانند داعش، النصره و طالبان و … را فراموش نمی کنند.

با در پیش بودن روز جهانی قدس سال جاری که روز آزمایش بزرگ ملت های مسلمان است، خانواده بزرگ بسیج دانش آموزی شهرستان دلفان نیز همگام با تمامی مردم همیشه در صحنه ایران اسلامی در روز قدس، همبستگی خود را با مردم مظلوم فلسطین اعلام نموده و از تمامی آحاد مردم شریف شهرستان دلفان برای حضور در راهپیمایی بزرگ این روز دعوت می نماید چرا که روز قدس فقط یک راهپیمائی نیست، بلکه خونی است که در این روز در رگ های امت اسلامی می جوشد و می تواند مشت محکمی به دهان دشمنان ملت فلسطین و دشمنان دنیای اسلام باشد و منعکس کننده این پیام جهانی است که امت اسلامی زیر بار ظلم نمی رود.

 

بسیج دانش آموزی شهرستان دلفان

———————————————————————————————- 

اداره صنعت ، معدن و تجارت و اتاق اصناف شهرستان دلفان در بیانیه ای اعلام کردند که هم دوش و هم صدا با اقشار مختلف مردم در راهپیمایی روز قدس حضوری فعال و پرشور خواهند داشت.

در این بیانیه با تاکید بر این که روز قدس روز اسلام و روز نفرت از تمامی مظاهر صهیونیسم است آمده :اینک که در آستانه روز قدس و در ماه میهمانی خدا اسرائیل غاصب با حمایت های همه جانبه شیطان بزرگ آمریکا و تمامی ظالمین و مستکبران جهان اقدام به انجام حملات وحشیانه و به خاک و خون کشیدن ملت مظلوم فلسطین نموده است پی به اهمیت فرمایشات حضرت امام خمینی (ره) می بریم که فرمودند : ( روز قدس روز اسلام است ، روزی است که اسلام را باید احیا کرد و در آن روز باید به همه ابر قدرت ها هشدار بدهیم که اسلام دیگر تحت سیطره شما به واسطه عمال خبیث شما ، واقع نخواهد شد ) و در چنین ایامی است که بایستی با درک صحیح از فرمایشات مقام عظمای ولایت حضرت آیت الله امام خامنه ای که فرمودند : ( باید روز قدس را که لیله القدر تاریخ است به بیداری و هوشیاری بگذارنیم و تا مطلع الفجر نجات ملت های مسلمان و مخصوصاً ملت شجاع و مظلوم فلسطین دست از تلاش نکشیم و فریاد رسا و رعد گونه خود را به گوش جهانیان برسانیم ) بپا خیزیم و با لبیک گویی به ندای رهبر معظم انقلاب با شکوه هر چه تمامتر در مراسم روز قدس شرکت نماییم و فریاد بر آوریم مرک بر آمریکا ، مرگ بر اسرائیل همکاران فعال در حوزه صنایع و معادن و کلیه کسبه و بازاریان شهرستان همراه با آحاد مردم شهرستان دلفان با حضور گسترده خود در راهپیمایی روز جهانی قدس شرکت خواهند کرد و خشم و انزجار خود را از اقدامات جنایتکارانه غاصبان قدس شریف اعلام خواهند کرد.

 

بسم الله الرحمن الرحیم

روز قدس یادگار ماندگار  امام راحل  است که طبق رهنمودهای مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) تا محو کامل اسرائیل و استقرار  صاحبان  اصلی سرزمین فلسطین  در آن  ونماز  جماعت جوامع مسلمین در مسجد الاقصی ادامه و استمرار خواهد یافت.

امروزه که جبهه مقتدر مقاومت اسلامی و ضد صهیونیستی که از رهگذر تحمیل شکست‌های خفت‌بار در جنگ‌های 33 روزه و 22 روزه به ماشین جنگی صهیونیست‌ها توسط حزب الله لبنان و حماس فلسطین حاصل شده است، خود را مدیون آثار و برکات روز جهانی قدس می‌دانند.

 

با وجود تبلیغات رسانه های وابسته به رژیم اشغالگر قدس برای مظلوم نشان دادن این رژیم جعلی؛ آنچه که در چشم انداز وقایع و تحولات غزه روشن است حکایت از تنفر و انزجار افکار عمومی جهان از این رژیم آدمکش را دارد و افکار عمومی جهان بر خلاف دولت ها موج خشم خود از جنایت های هولناک اسرائیل در غزه را به تصویر کشیده اند.

 

در این میان گروه های تروریستی و تکفیری که براحتی خون مسلمانان در سوریه و عراق را بر زمین می ریزند، در مقابل ریخته شدن خون مسلمانان غزه نیز بی تفاوت بوده و با مظلوم توصیف کردن رژیم غاصب اسرائیل بر سر سپردگی خود به آنان مهر تایید می زنند تا دنیا بداند که هدف این تکفیری ها تشکیل حکومت اسلامی نبوده بلکه آنها به دنبال نابودی اسلام و خاموشی شعله بیداری اسلامی و مقاومت در منطقه هستند.

 

کشتار بی رحمانه کودکان زنان و مردان مظلوم غزه توسط رژیم صهیونیستی در ماه رمضان که از یک سو مورد حمایت آمریکا و هم پیمانان غربی اش و از سوی دیگر با بی تفاوتی کشورهای اسلامی همراه گردیده است واقعیات تلخ تاریخ خونبار سرزمین مظلوم فلسطین را بار دیگر برای جهانیان به نمایش گذاشته است اما به طور قطع فرجام توطئه رژیم اشغالگر قدس و حامیان غربی و آمریکایی آن بسیار سخت و خفت بار خواهد بود.

 

جای بسی تاسف است که مجامع جهانی مسئول و نهادهای منطقه ای بویژه کشورهایی که خود را مدافع حقوق بشر و آزادی های مشروع انسانی می دانند، هنوز اقدام شایسته ای برای توقف کشتار کودکان، زنان، مردان و سالخوردگان و غیر نظامیان انجام نداده اند.

 

اما بار دیگر با فرارسیدن روز قدس امیدهای مردم غزه نیز زنده شده و چشم های آنان خیره به حرکت جامعه اسلامی است تا مردم مسلمان سراسر دنیا با نشان دادن وحدت و یکپارچگی خود این پیام را به جهانیان مخابره کنند که مسلمانان غزه تنها نیستند.

 

بسیج دانشجویی دانشگاه های  شهرستان دلفان با محکوم کردن جنایت های گروه های تروریستی و تکفیری در منطقه و همچنین جنایات هولناک رژیم اشغالگر قدس در حمله به مردم مظلوم غزه، از عموم مردم پرشور و انقلابی شهرستان دلفان درخواست می کند با حضور گسترده در راهپیمایی روز غزه ضمن لبیک به فرمان امام راحل و رهبر عزیز و فرزانه انقلاب اسلامی و محکوم کردن این جنایات برای پیروزی رزمندگان مقاومت اسلامی دعا نمایند.

 

و السلام علیکم و الرحمه الله و برکاته

 

بسیج دانشجویی دانشگاه های شهرستان دلفان

———————————————————————- 

بسم الله الرحمن الرحیم

 

باردیگر درآخرین جمعه ماه مبارک رمضان، مشیت تغییرناپذیر الهی درباره اعتلای کلمه حق و زوال دولت باطل، درمراسم راهپیمایی روزجهانی قدس که یادگارامام راحل عظیم‌الشأن، آن پیرفرزانه‌ی انقلاب است، نوید داده می‌شود و ندای مظلومیت ملت فلسطین غنچه‌های فریادی خواهد بود که از حنجره‌ی پاک میلیون‌ها زن و مرد و پیر و جوان و یکایک امت واحده‌ی‌ اسلام در سراسر جهان شکفته خواهد شد. اسرائیل غاصب، این فتنه‌ی بزرگ دوران، همه روزه با جنایاتی صعب وهولناک که در سرزمین مقدس پیامبران بزرگ مرتکب می‌شود برصحیفه سیاه زشتخویی‌ها و مظالم خویش، برگ‌های فراوان‌تری می‌افزاید. مشروعیت رژیم ددمنش صهیونیستی، با سیاهه جنایاتی که هر روز سنگین‌تر نیز می‌شود، در مقطع کنونی بیش از هر زمان دیگری در انظار و افکار عمومی جهان با پرسش مواجه شده و هیمنه‎ی پوشالی‌اش،به لطف شکست‌های خفت‌باری که متحمل شده، به شدت فروریخته است.

سازمان تبلیغات اسلامی ضمن گرامیداشت روز جهانی قدس که روز جمعه این هفته‌ همزمان در سراسر کشور برگزار می‌‌شود، از عموم مردم روزه‌دار و خداجوی ایران اسلامی دعوت می‌کند تا امسال نیزهمچون سال‌های گذشته، درآخرین جمعه ماه مبارک رمضان، با حضور گسترده در راهپیمایی روزجهانی قدس، این یو‌م‌الله‌الاکبر، انزجار و تنفر خود را از صهیونیسم جنایتکار و اسرائیل غاصب و حامیان غربی‌اش و همچنین حمایت از مبارزات مردم ستمدیده فلسطین اعلام نمایند و اعلام همبستگی با ملت مظلوم فلسطین را به گوش آزادگان جهان برسانند.

اداره تبلیغات اسلامی شهرستان دلفان

انتهای پیام/

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *