نظر پیشکسوت استقلال درمورد خریدهای منصوریان

[ad_1]

به گزارش ترنم دشتی به نقل از؛ مشرق، علیرضا اکبرپور در خصوص شرایط تیم استقلال تهران اظهار داشت: به نظر من این تیم در نقل و انتقالات عملکرد خوبی داشت و بازیکنانی را در پست هایی جذب کرد که می‌توانند به این تیم در کوران مسابقات کمک کنند. 


مهاجم سابق آبی پوشان در خصوص مجتبی جباری و پژمان منتظری که شائبه بالا رفتن سن استقلال پس از جذب این بازیکنان ایجاد شده گفت: مگر منتظری بازیکن ملی پوش نیست؟ پس نمی‌شود گفت سن او بالاست. منتظری در طول فصل می‌تواند کمک زیادی به تیمش بکند. در خصوص جباری هم من نمی‌دانم شرایط بدنی و آمادگی‌اش در چه حدی است. اما اگر جباری از نظر بدنی آماده باشد هنوز هم بهترین بازیساز است و اصلا مهم نیست سنش چقدر است. ضمن این که به نظر من در این تیم تعدادی هم بازیکن جوان خوب داریم که این جوانان می‌توانند با دوندگی بیشتر جور بازیکنان با تجربه تر را بکشند.


وی افزود: استقلال  و پرسپولیس حساب شان با سایر تیم‌ها جداست. این تیم‌ها بازیکن بزرگ و لیدر نیاز دارند. استقلال هم به بازیکن با تجربه و با قدرت فرماندهی نیاز دارد و هم به بازیکن جوان. باید تلفیقی از این‌ها در میدان باشند تا جنس تیم جور باشد. این تیم چند سال بود که بابت فقدان یک هافبک بازیساز لطمه می‌خورد و حالا همه ما امیدواریم این خلاء با بازگشت مجتبی جباری جبران شود.


پیشکسوت باشگاه استقلال خاطرنشان کرد: نوع بازی و بازیسازی فرشید اسماعیلی، داریوش شجاعیان و مجتبی جباری با هم متفاوت است. هر سه نفر بازیساز هستند اما با سه سبک متفاوت و این موضوع دست سرمربی را برای اتخاذ روش‌ها و سیستم‌های مختلف باز می‌گذارد. حالا مانده به این که منصوریان چه برنامه‌ای برای اتخاذ شیوه های تهاجمی داشته باشد. 


اکبرپور در خصوص فرشید اسماعیلی گفت: این بازیکن جوان فصل قبل هم نشان داد که حقش است در استقلال بازی کند. به نظرم در فصل جدید به اوج پختگی خواهد رسید و بیشتر از فصل گذشته برای این تیم مفید خواهد بود.


این بازیکن پیشین استقلال در پایان گفت: بعنوان یک پیشکسوت استقلال و فردی که این تیم را دوست دارد و به جز پیشکسوت بودن خودم را هوادار این تیم هم می‌دانم با همه وجود آرزو می‌کنم که فصل خوب و منتهی به قهرمانی و کسب جام پیش روی آبی پوشان باشد و هواداران در این فصل از بازی‌های خوب و نتایج درخشان تیم شان لذت ببرند.

[ad_2]

لینک منبع

دسته‌هادسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *